Blog

Półwysep Bałkański – dlaczego warto go odwiedzić?

A gdyby tak w czasie jednej wycieczki odwiedzić 5 państw, pływać w 2 morzach, zagłębić się w historię i podziwiać naturę niespotykaną w Polsce? To tylko namiastka tego, co przygotowaliśmy dla uczestników wycieczki objazdowej po BałkanachWycieczki objazdowe to taki rodzaj turystyki, który umożliwia poznanie danego regionu z wielu stron, w krótkim terminie. Dobrze zaplanowany i sprawdzony harmonogram podróży gwarantuje odwiedzenie ważnych i znanych turystycznie miejsc, posmakowania lokalnej kuchni i umożliwia skorzystanie z niepowtarzalnych atrakcji. 

Czytaj więcej...

Pomysły na wyjazdy wakacyjne 2023. Wakacyjne wycieczki

Początek roku to dobra pora, by zacząć planować urlop, a także wakacyjne wyjazdy. Planując z wyprzedzeniem możemy zaoszczędzić sobie czasu, mamy duży wybór miejsc, noclegów, a także wykonując rezerwację wcześniej zaoszczędzimy trochę pieniędzy. Czas wakacyjny to również okres, kiedy w popularnych turystycznych miejscach, ludzi będzie najwięcej. Jeżeli chcemy uniknąć tłumów, warto zastanowić się nad wyborem innej daty, która będzie również sprzyjać wypoczynkowi.

Przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów na wakacyjne podróże. Są to propozycje zarówno na wypoczynek w Polsce, a także za granicą. Zapraszamy do czytania 😊

Czytaj więcej...

Zalety wyjazdów szkolnych za granicę. Dlaczego warto jechać?

Wycieczki szkolne to wydarzenie, które jest lubiane przez wszystkich uczniów i nie tylko. Jest to również czas pełen wrażeń dla nauczycieli oraz opiekunów. Chociaż jest to dla nich praca, jest to praca przyjemna, która pozwala odpocząć od nauki, a także monotonii. Dla uczniów jest to również odpoczynek od codziennych tradycyjnych lekcji. Podczas klasowych wyjazdów, tworzone są różne niezapomniane wspomnienia na całe lata.  Najczęściej wyjazdy ograniczają się do wycieczek po Polsce. Coraz bardziej popularne są również wycieczki szkolne za granicę. Mają one wiele zalet - jakich? Przedstawiamy w poniższym artykule.

Czytaj więcej...

7 pomysłów na wyjazd integracyjny dla pracowników

Wyjazdy integracyjne dla pracowników to świetna sposób na polepszenie stosunków między ludźmi w pracy, ale nie tylko. Wycieczki pozwalają na zbudowanie solidnego i zgranego zespołu, który jest podstawą w każdej firmie. Dzięki niemu możliwe jest osiąganie sukcesów i dalszy rozwój biznesu. Stworzyliśmy dla Was listę 7 pomysłów wyjazdów integracyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z nimi!

Czytaj więcej...