Wycieczki objazdowe

W naszych propozycjach wyjazdów posiadamy szeroką ofertę wycieczek objazdowych. Planujemy wycieczki do różnych krajów Europy. Wycieczki objazdowe zapewniają kilkudniowy wypoczynek w danym kraju i pozwalają na zobaczenie w nim jak najwięcej. Nie ograniczają się one do zwiedzenia tylko jednego lub dwóch miast. Podczas kilkudniowego wyjazdu możemy odwiedzić cały kraj. Wycieczki objazdowe pozwalają na poznanie małego wycinka życia w danym kraju.

Decydując się na wycieczkę objazdową, możemy podróżować autokarem po całym kraju, po jego różnych regionach i miastach. Organizowane przez nas wycieczki objazdowe często w swoim planie zawierają także odwiedzenie kilku krajów. Przykładem takiej wycieczki może być wycieczka objazdowa po Bałkanach. Podczas takiego wyjazdu zwiedzamy Bośnię i Hercegowinę, Czarnogórę, Albanię, a także odwiedzamy Chorwację.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wycieczek objazdowych.

WYCIECZKA OBJAZDOWA SZWAJCARIA - SWISS TOUR

WYCIECZKA OBJAZDOWA SZWAJCARIA - SWISS TOUR

Wycieczka objazdowa do Szwajcarii to 5-dniowa wycieczka autokarowa, która pozwoli Ci na zobaczenie wielu najpiękniejszych miejsc w tym kraju. Zobaczysz między innymi miasta takie jak Zurych, Berno, Genewę, a także będziesz mógł podziwiać niesamowite widoki i krajobrazy, którymi Szwajcaria zachwyca przyjezdnych. Zapraszamy do zapoznania się z programem wycieczki.  

Cena: 1550 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA OBJAZDOWA RUMUNIA - DRACULA TOUR

WYCIECZKA OBJAZDOWA RUMUNIA - DRACULA TOUR

Głównym celem podróży do Rumunii jest wycieczka do Transylwanii - pięknego regionu, który kojarzy się głównie z Drakulą. Wycieczka do Rumunii to wycieczka objazdowa, która nie ogranicza się tylko do regionu Transylwanii. Podczas wyjazdu zwiedzimy także Bukareszt, a także między innymi odwiedzimy morskie rejony - największy rumuński kurort Mamaję.

Cena: 2350 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA OBJAZDOWA INSTYTUT CERN (SZWAJCARIA)

WYCIECZKA OBJAZDOWA INSTYTUT CERN (SZWAJCARIA)

Wycieczka do Instytutu CERN to kolejna propozycja wycieczki objazdowej do Szwajcarii. 5-dniowy wyjazd w swoim programie oprócz zwiedzania najpiękniejszych miast Szwajcarii oraz niesamowitych miejsc zawiera w sobie także odwiedzenie Instytutu CERN. Zachęcamy do zapoznania się z programem wycieczki.

Cena: 1550 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA OBJAZDOWA BAŁKANY - BAŁKANY 4YOU

WYCIECZKA OBJAZDOWA BAŁKANY - BAŁKANY 4YOU

Wycieczka objazdowa na Bałkany to, wyjazd podczas którego zobaczycie wiele niesamowitych państw Półwyspu Bałkańskiego. Organizowana przez nas wycieczka Bałkany 4you w ramach swojego planu pozwala na odwiedzenie aż 4 państw! Zwiedzimy Bośnię i Hercegowinę, Chorwację, Czarnogórę i Albanię. Sprawdź program wycieczki i zobacz jakie atrakcje czekają cię podczas wyjazdu.

Cena: 2940 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA OBJAZDOWA BAŁKANY - NEWBORN TOUR

WYCIECZKA OBJAZDOWA BAŁKANY - NEWBORN TOUR

Newborn Tour to nasza druga propozycja wycieczki na Bałkany. 10 dniowa wycieczka autokarowa ma na celu odkrycie miejsc na Bałkanach, które rzadziej odwiedzane przez turystów. Podczas tych dni zaplanowane jest odwiedzenie krajów takich jak Serbia, Bułgaria, Macedonia czy też Kosowo. 

Cena: 2490 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA OBJAZDOWA NIEMCY - DAS AUTO TOUR

WYCIECZKA OBJAZDOWA NIEMCY - DAS AUTO TOUR

Wycieczka do Niemiec to wycieczka objazdowa tworzona z myślą pokazania najciekawszych aspektów niemieckiej turystyki. Podczas 5-dniowej wycieczki do Niemiec zwiedzimy największe atrakcje i zabytki niemieckich miast takich jak Monachium, Stuttgart, czy Drezno. Oprócz miast pokażemy Wam miejsca, które czynią Niemcy krajem, którego technika jest na bardzo wysokim poziomie. Zwiedzimy fabryki samochodów marek takich jak Audi, BMW czy Mercedes, a także muzea techniki.

Cena: 1690 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA OBJAZDOWA DO DUKOVANY (CZECHY, AUSTRIA)

WYCIECZKA OBJAZDOWA DO DUKOVANY (CZECHY, AUSTRIA)

Wycieczka objazdowa do Czech oraz Austrii to 3-dniowa wycieczka, podczas której zwiedzimy wiele wspaniałych miejsc. Odwiedzimy Mikulov, w którym spróbujemy miejscowych win. Udamy się do Wiednia, a głównym punktem wycieczki będzie odwiedzenie elektrowni jądrowej Dukovany.

Cena: 890 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA OBJAZDOWA DO ANDALUZJI

WYCIECZKA OBJAZDOWA DO ANDALUZJI

Andaluzja to jedna z najciekawszych regionów Hiszpanii. Znajduje się ona na południu kraju i przyciąga turystów z całego świata. Piękne plaże, zabytki historyczne, bogata historia to elementy, których nie zabraknie podczas naszej wycieczki objazdowej po Andaluzji.

Cena: 1790 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA OBJAZDOWA DO BARCELONY

WYCIECZKA OBJAZDOWA DO BARCELONY

Wycieczka objazdowa do Barcelony to wycieczka do stolicy Katalonii. Przez 4 dni zwiedzimy wszystkie najciekawsze miejsca i zabytki. W planie wyjazdu również coś dla fanów piłki nożnej - wizyta na stadionie Camp Nou. Zapraszamy do zapoznania się z programem wycieczki do Hiszpanii.

Cena: 920 zł/os

Zobacz

 

Dlaczego warto udać się na wycieczkę objazdową?

Wycieczka objazdowa to znakomity pomysł na urlop, czy też wakacje. Jest to doskonała forma zwiedzania dla tych, którzy, w krótkim czasie chcą zobaczyć jak najwięcej miejsc w danym regionie, zwiedzić cały kraj, a nawet kilka na raz. Wycieczki objazdowe mogą wydawać się formą zwiedzania tylko dla aktywnych turystów, którzy lubią, gdy cały czas się coś dzieje. Nie zawsze jednak tak jest. Wyjazdy planowane są tak, by zapewnić zarówno aktywności, jak i wypoczynek podczas wolnego czasu np. na plaży.

Jakie są inne zalety wycieczek objazdowych?

Podczas objazdówek nie ma czasu na nudę. Takie wyjazdy zapamiętywane są przez uczestników przez wiele lat, a doświadczenia, które zdobyli, zostaną z nimi na zawsze. Często również bywa tak, że podczas wycieczki nawiązywane są nowe przyjaźnie, które pozostają na lata. Wycieczki objazdowe pozwalają również na prawdziwe poznanie danego kraju. Takich wrażeń nie dostarczą nam wakacje spędzone w pięciogwiazdkowych kurortach.