Wycieczki objazdowe

W naszych propozycjach wyjazdów posiadamy szeroką ofertę wycieczek objazdowych. Planujemy wycieczki do różnych krajów Europy. Wycieczki objazdowe zapewniają kilkudniowy wypoczynek w danym kraju i pozwalają na zobaczenie w nim jak najwięcej. Nie ograniczają się one do zwiedzenia tylko jednego lub dwóch miast. Podczas kilkudniowego wyjazdu możemy odwiedzić cały kraj. Wycieczki objazdowe pozwalają na poznanie małego wycinka życia w danym kraju.

Decydując się na wycieczkę objazdową, możemy podróżować autokarem po całym kraju, po jego różnych regionach i miastach. Organizowane przez nas wycieczki objazdowe często w swoim planie zawierają także odwiedzenie kilku krajów. Przykładem takiej wycieczki może być wycieczka objazdowa po Bałkanach. Podczas takiego wyjazdu zwiedzamy Bośnię i Hercegowinę, Czarnogórę, Albanię, a także odwiedzamy Chorwację.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wycieczek objazdowych.

WYCIECZKA OBJAZDOWA SZWAJCARIA - SWISS TOUR

WYCIECZKA OBJAZDOWA SZWAJCARIA - SWISS TOUR

Wycieczka objazdowa do Szwajcarii to 5-dniowa wycieczka autokarowa, która pozwoli Ci na zobaczenie wielu najpiękniejszych miejsc w tym kraju. Zobaczysz między innymi miasta takie jak Zurych, Berno, Genewę, a także będziesz mógł podziwiać niesamowite widoki i krajobrazy, którymi Szwajcaria zachwyca przyjezdnych. Zapraszamy do zapoznania się z programem wycieczki.  

Cena: 1390 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA OBJAZDOWA RUMUNIA - DRACULA TOUR

WYCIECZKA OBJAZDOWA RUMUNIA - DRACULA TOUR

Głównym celem podróży do Rumunii jest wycieczka do Transylwanii - pięknego regionu, który kojarzy się głównie z Drakulą. Wycieczka do Rumunii to wycieczka objazdowa, która nie ogranicza się tylko do regionu Transylwanii. Podczas wyjazdu zwiedzimy także Bukareszt, a także między innymi odwiedzimy morskie rejony - największy rumuński kurort Mamaję.

Cena: 1950 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA OBJAZDOWA INSTYTUT CERN (SZWAJCARIA)

WYCIECZKA OBJAZDOWA INSTYTUT CERN (SZWAJCARIA)

Wycieczka do Instytutu CERN to kolejna propozycja wycieczki objazdowej do Szwajcarii. 5-dniowy wyjazd w swoim programie oprócz zwiedzania najpiękniejszych miast Szwajcarii oraz niesamowitych miejsc zawiera w sobie także odwiedzenie Instytutu CERN. Zachęcamy do zapoznania się z programem wycieczki.

Cena: 1350 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA OBJAZDOWA BAŁKANY - BAŁKANY 4YOU

WYCIECZKA OBJAZDOWA BAŁKANY - BAŁKANY 4YOU

Wycieczka objazdowa na Bałkany to, wyjazd podczas którego zobaczycie wiele niesamowitych państw Półwyspu Bałkańskiego. Organizowana przez nas wycieczka Bałkany 4you w ramach swojego planu pozwala na odwiedzenie aż 4 państw! Zwiedzimy Bośnię i Hercegowinę, Chorwację, Czarnogórę i Albanię. Sprawdź program wycieczki i zobacz jakie atrakcje czekają cię podczas wyjazdu.

Cena: 1850 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA OBJAZDOWA BAŁKANY - NEWBORN TOUR

WYCIECZKA OBJAZDOWA BAŁKANY - NEWBORN TOUR

Newborn Tour to nasza druga propozycja wycieczki na Bałkany. 10 dniowa wycieczka autokarowa ma na celu odkrycie miejsc na Bałkanach, które rzadziej odwiedzane przez turystów. Podczas tych dni zaplanowane jest odwiedzenie krajów takich jak Serbia, Bułgaria, Macedonia, Albania czy też Kosowo. 

Cena: 1850 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA OBJAZDOWA NIEMCY - DAS AUTO TOUR

WYCIECZKA OBJAZDOWA NIEMCY - DAS AUTO TOUR

Wycieczka do Niemiec to wycieczka objazdowa tworzona z myślą pokazania najciekawszych aspektów niemieckiej turystyki. Podczas 5-dniowej wycieczki do Niemiec zwiedzimy największe atrakcje i zabytki niemieckich miast takich jak Monachium, Stuttgart, czy Drezno. Oprócz miast pokażemy Wam miejsca, które czynią Niemcy krajem, którego technika jest na bardzo wysokim poziomie. Zwiedzimy fabryki samochodów marek takich jak Audi, BMW czy Mercedes, a także muzea techniki.

Cena: 1150 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA OBJAZDOWA GRUZJA - W WINNYM (K)RAJU

WYCIECZKA OBJAZDOWA GRUZJA - W WINNYM (K)RAJU

Wycieczka objazdowa do Gruzji to wycieczka, którą zaczynamy na lotnisku w Warszawie, z której samolotem podróżujemy do Tbilisi - stolicy Gruzji. To właśnie tam zaczynamy swoją przygodę. Podczas 10-dniowej wycieczki zwiedzimy wiele ciekawych miast i miejsc, które z pewnością zapadną w pamięć. Zapraszamy do zapoznania się z programem wycieczki.

Cena: 1849 zł/os

Zobacz

Zapraszamy do zapoznania się naszą pozostałą ofertą: