Wycieczki grupowe

Chciałbyś zorganizować wyjazd dla grupy, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Dobrze trafiłeś! Od wielu lat organizujemy różnego rodzaju wyjazdy grupowe. Planujemy pielgrzymki, wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne i inne wycieczki grupowe. 

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele propozycji wyjazdów dla grup. Są to jednak propozycje, które możemy dobrowolnie modyfikować dla określonej grupy. Układamy dedykowane programy dopasowane do indywidualnych wymagań. Jako organizator wycieczek dajemy Państwu również możliwość zorganizowania każdej innej wycieczki zgodnie z Państwa wymaganiami. Zapraszamy! 

 

PIELGRZYMKI AUTOKAROWE

Organizujemy podróże do miejsc świętych w całej Europie. W ofercie znajdą Państwo zarówno krótkie pielgrzymki jednodniowe np. pielgrzymka do Częstochowy, jak i dłuższe pielgrzymki objazdowe, podczas których odwiedzamy wiele miejsc świętych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pielgrzymek autokarowych.

 

WYJAZDY FIRMOWE

Grupa Bis-Pol w swojej ofercie posiada także bogatą gamę produktów turystycznych dla firm. Organizujemy imprezy integracyjne dla pracowników, które pozwolą na doskonałą integrację grupy. Nasze imprezy integracyjne dla firm to propozycje krótkich wyjazdów firmowych, na których zaplanowanych jest wiele atrakcji - zarówno tych aktywnych, jak i integracyjnych. Oprócz organizowania imprez integracyjnych w naszej ofercie znajdziecie również wycieczki firmowe.

Wyjazdy firmowe będą świetnym pomysłem, jeżeli chodzi o motywacje, nagrodzenie, czy też wyróżnienie pracowników. Organizowane przez nas wycieczki grupowe dla firm są atrakcyjne nie tylko pod względem programu, ale także ceny, co sprawia, że nie wyjazdy firmowe nie stanowią opcji tylko dla przedsiębiorstw z dużym budżetem. W ofercie znajdziecie wiele propozycji wycieczek firmowych do różnych miast w Polsce, jak i za granicą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

WYJAZDY STUDYJNE

Od lat bierzemy czynny udział w postępowaniach przetargowych na organizację wyjazdów studyjnych na terenie Europy. Współpracowaliśmy na tym polu z wieloma instytucjami, m.in. Uczelniami Wyższymi (np. Uniwersytet Rzeszowski, Politechnika Śląska, Pomorski Uniwersytet Medyczny czy Gdański Uniwersytet Medyczny), Urzędami (np. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego czy Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, a nawet z Generalną Dyrekcją Ochrony Środowiska.

Dzięki współpracy zdobyliśmy spore doświadczenie, które umożliwiło nam organizację wielu wyjazdów studyjnych związanych m.in. rolnictwem, edukacją, technologiami na terenie całej Europy. Zajmujemy się kompleksową organizacją takich wyjazdów, gdzie poza usługami transportowymi, zakwaterowaniem, wyżywieniem itp. organizujemy i umawiamy również wizyty studyjne na miejscu zgodnie z wymaganiami zamawiającego (np. wizyty w gospodarstwach, udział uczestników w targach branżowych itd.)

Zapraszamy do zapoznania się z zorganizowanymi przez nas wyjazdami studyjnymi.