Wyjazdy firmowe

Jesteśmy organizatorami wyjazdów firmowych, wyjazdów integracyjnych, a także imprez integracyjnych. Chcielibyśmy przedstawić Państwu część naszej bogatej oferty skierowanej głównie do firm. Organizujemy wycieczki firmowe po Polsce, jak i wyjazdy integracyjne za granicę. Każdy wyjazd traktowany jest indywidualnie - planujemy wyjazdy firmowe zgodnie z przedstawionymi wymaganiami. Informujemy, że istnieje możliwość zorganizowania każdej innej wycieczki zgodnie z państwa życzeniami. Zapraszamy do wspólnego opracowywania nowych wycieczek.

Imprezy Integracyjne

W obecnych realiach rynkowych tworzenie i utrzymanie grupy lojalnych pracowników i sprawdzonych partnerów jest podstawą działania każdej instytucji nastawionej na sukces. Jak stworzyć takie grupy - poprzez imprezy integracyjne. Do udziału w wspólnej zabawie mogą Państwo zaprosić również rodziny pracowników co ma znaczny wpływ na zacieśnienie więzów pomiędzy pracownikami, a firmą wspierając jej dobry wizerunek. 

Wycieczki firmowe

Chcielibyśmy Państwu zaprezentować część naszej oferty z zakresu wycieczek dla firm. Informujemy, że istnieje możliwość zorganizowania każdej innej wycieczki zgodnie z Państwa życzeniami. Każdą wycieczkę kalkulujemy indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań grupy. Dysponujemy wysokiej jakości autokarami, dzięki którym podróż jest bezpieczna i wygodna oraz sprawdzoną bazą noclegową.