Wycieczki szkolne Polska

 

Wycieczki szkolne to czas w roku szkolnym, na który czekają wszyscy uczniowie. Pozwalają one na chwilę przerwy od tradycyjnej nauki. Zamiast niej, wycieczki szkolne pozwalają młodzieży na wspólne zwiedzanie i odkrywanie nowych, ciekawych miejsc, poznając przy tym tradycje czy kulturę. Przygotowanie wycieczki szkolnej wymaga od organizatorów wiele zaangażowania, tak by wycieczka była zarówno atrakcyjna, jak i bezpieczna dla wszystkich uczestników.

Od wielu lat zajmujemy się organizowaniem wycieczek szkolnych i zielonych szkół dla młodzieży. Nasze doświadczenie pozwoliło nam na ułożenie wielu ciekawych programów wycieczek, które z pewnością zainteresują młodzież. Organizujemy wycieczki szkolne po całej Polsce. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy przykładowe plany wyjazdów dla grup szkolnych. Oprócz przygotowanych przez nas ramowych planów wycieczek szkolnych, które można dobrowolnie modyfikować, zajmujemy się indywidualną organizacją wycieczek szkolnych w dobrowolnie wybrane miejsce.

 

WYCIECZKA SZKOLNA W BIESZCZADY

WYCIECZKA SZKOLNA W BIESZCZADY

Bieszczady są regionem w Polsce, który z pewnością warto odwiedzić. Ten dziki zakątek kraju ma wiele do zaoferowania. Nasza wycieczka w Bieszczady oprócz spacerów po pięknych połoninach zawiera także wiele innych atrakcji. Między innymi udamy się w podróż bieszczadzką kolejką górską, zwiedzimy wiele miast, zobaczymy zaporę na Jeziorze Solińskim i wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się programem wycieczki.

Cena: 1250 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA SZKOLNA KARKONOSZE

WYCIECZKA SZKOLNA KARKONOSZE

Wycieczka szkolna w Karkonosze to 4-dniowa wycieczka, podczas której zdobędziemy najwyższy szczyt Sudetów - Śnieżkę (1603 m n.p.m), zwiedzimy ściśle tajną kopalnię uranu w Kowarach, poznamy historię górnictwa w rejonie Karkonoszy, zobaczymy najpiękniejszy wodospad regionu - Wodospad Kamieńczyka, a także Kolorowe Jeziorka. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wycieczki.

Cena: 1275 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA SZKOLNA KOTLINA KŁODZKA

WYCIECZKA SZKOLNA KOTLINA KŁODZKA

Kotlina Kłodzka to miejsce, w którym atrakcji nie brakuje. Podczas wycieczki odwiedzimy Góry Stołowe - jedne z najciekawszych gór w Polsce, odznaczające się fantastycznymi formami skalnymi wyrzeźbionymi w piaskowcach. Poza pięknymi górami czeka nas wiele innych atrakcji - kaplica zbudowana z ludzkich czaszek, poznanie tajników wydobycia złota i produkcji arszeniku, czy też spływ meandrami Nysy Kłodzkiej. To tylko część atrakcji w ramach wycieczki szkolnej do Kotliny Kłodzkiej - zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem.

Cena: 1275 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA SZKOLNA LUBUSKIE

WYCIECZKA SZKOLNA LUBUSKIE

Województwo lubuskie to region Polski, który jest niedoceniany przez turystów. Żeby zmienić tę perspektywę, przygotowaliśmy plan wycieczki szkolnej po województwie lubuskim, w którym atrakcji nie brakuje. Lubuskie zachwyca nie tylko przyrodą, ale także jest świetnym miejscem dla amatorów wodnych atrakcji, o czym z pewnością przekonają się uczestnicy wycieczki. Zapraszamy!

Cena: 950 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA SZKOLNA ŚWIĘTOKRZYSKIE

WYCIECZKA SZKOLNA ŚWIĘTOKRZYSKIE

Wycieczka szkolna po regionie świętokrzyskim to wycieczka, na której trasie znajduje się ogromna ilość atrakcji. Wiele z nich pozwoli nam się przenieść do czasów, w których powstawała nasza planeta, a także okresu, gdy na tych ziemiach pojawiali się pierwsi ludzie. Podczas wycieczki odwiedzimy słynną Jaskinię Raj, dawne kopalnie krzemienia, świętokrzyskie zamki i wiele więcej.

Cena: 930 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA SZKOLNA PODLASKIE

WYCIECZKA SZKOLNA PODLASKIE

Wycieczka szkolna po województwie podlaskim to wycieczka po regionie pełnym wielu kultur. Ciężko znaleźć drugie takie miejsce w Polsce, gdzie praktycznie obok siebie stoją katolickie kościoły, prawosławne cerkwie, żydowskie synagogi i tatarskie meczety. Oprócz poznawania kultur wycieczka szkolna ma do zaoferowania wiele więcej. Rejs kanałem augustowskim, możliwość skosztowania lokalnej kuchni, wycieczka do Puszczy Białowieskiej to tylko część z atrakcji. Sprawdźcie sami!

Cena: 1275 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA SZKOLNA DO KRAKOWA

WYCIECZKA SZKOLNA DO KRAKOWA

Zapraszamy na wycieczkę szkolną do Krakowa. Jest to miasto, które ma wiele do zaoferowania. Jest to miasto, które zna każdy Polak. Zamek na Wawelu, Kościół Mariacki, Sukiennice to miejsca, o których słyszał każdy. W planie wycieczki klasowej znajdziecie różne opcje zwiedzania do wyboru, w zależności od zainteresowań grupy.

Cena: 695 zł/os

Zobacz

 

ORGANIZATOR WYCIECZEK SZKOLNYCH

Od ponad trzech dekad nasza firma stanowi niezawodnego partnera w organizowaniu inspirujących i edukacyjnych wycieczek szkolnych. Nasza pasja do podróży, zaangażowanie w rozwój młodych umysłów oraz długoletnie doświadczenie sprawiają, że jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku edukacyjnych wyjazdów szkolnych.

Od momentu naszego powstania, przez ponad 30 lat, oddajemy się misji tworzenia niezapomnianych przygód, inspirujących odkryć oraz wartościowych doświadczeń dla uczniów z całego kraju. Zapewniamy uczestnikom możliwość odkrywania nowych miejsc, kultur oraz rozwijania zainteresowań.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi programami wycieczek szkolnych za granicę.