O nas

Grupa Bis-Pol rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku. Od ponad 30 lat jesteśmy towarzyszem Twojej podróży. 

Wielokrotnie wspólnie z naszymi turystami odkrywaliśmy piękno hiszpańskich zabytków i portugalskich widoków. Zwiedzaliśmy piękne rejony Szwajcarii, Rumunii, Austrii, kraje Półwyspu Bałkańskiego i wiele innych niesamowitych miejsc. Pomagamy tworzyć wspomnienia z podróży, które zostaną w pamięci naszych klientów na długi czas. Jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy organizować wyjazdy do Czarnobyla. Od 2007 roku zorganizowaliśmy już ponad 80 wyjazdów, w których wzięło udział ponad 7000 osób.

Od początku istnienia firma dysponuje bogatą gamą produktów turystycznych - imprezy własne organizowane na zamówienie klientów grupowych i indywidualnych, wycieczki szkolne, wczasy, obozy młodzieżowe, wyjazdy studyjne oraz pośrednictwo w sprzedaży ofert innych biur podróży. 

Ponadto w stałej ofercie posiadamy pełny serwis biletów autokarowych (cała Europa) oraz biletów lotniczych (cały świat). Dysponujemy własnym transportem -  busami marki Opel oraz Ford - gwarantującymi naszym klientom komfort w podróży.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych, wyjazdów firmowych, pielgrzymek czy też innych wyjazdów grupowych, a także indywidualnych. Każda organizowana przez nas wycieczka traktowana jest personalnie - dopasowujemy jej plan do wymagań danej grupy.

Do zobaczenia podczas wspólnej podróży!