Wycieczki szkolne za granicę

Jako organizator wycieczek szkolnych w naszej ofercie posiadamy również programy wycieczek szkolnych, które wykraczają poza granicę naszego kraju - do różnych krajów europejskich. Wyjazdy szkolne wiążą się z niezapomnianymi wspomnieniami i przygodami. Szczególnie duże emocje wzbudzają wycieczki szkolne za granicę. Pobyt w obcym kraju sprawia, że wycieczka staje się dla młodych jeszcze bardziej atrakcyjna. Organizowane przez nas szkolne wycieczki zagraniczne pozwalają na bezpośrednie lekcje historii, geografii czy też języka - będąc w obcym kraju z pewnością nadarzy się taka okazja.

Zapraszamy Was do zapoznania się z programami wycieczek szkolnych za granicę. 

 

WYCIECZKA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

WYCIECZKA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

Wycieczka do Parlamentu Europejskiego to nie tylko wyjazd do Brukseli, czy Strasburga, ale także zwiedzanie krajów Beneluxu - Luksemburga, Holandii oraz Belgii. Podczas 5 dni wycieczki czeka nas wiele miejsc do zwiedzenia. Przepłyniemy rejsem po kanałach Amsterdamu, pospacerujemy po starym centrum, zwiedzimy Brukselę i wiele więcej.

Cena: 790 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA SZKOLNA NA TARGI ITB W BERLINIE

WYCIECZKA SZKOLNA NA TARGI ITB W BERLINIE

Wycieczka szkolna na Międzynarodowe Targi ITB w Berlinie to doskonała okazja do zobaczenia jednej z najważniejszych imprez targowych w branży turystycznej. Targi skupiają w jednym miejscu tysiące wystawców z całego świata - z pewnością warto to zobaczyć. Wycieczka zawiera w swoim programie także zwiedzanie atrakcji Berlina - zapraszamy!

Cena: 490 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA SZKOLNA DO INSTYTUTU CERN

WYCIECZKA SZKOLNA DO INSTYTUTU CERN

Wycieczka do Instytutu CERN to wyjazd do Szwajcarii, który z pewnością zainteresuje każdego. Podczas wycieczki zwiedzimy Instytut CERN, w którym znajduje się wielki zderzacz hadronów - największy akcelerator cząsteczek. Genewa wraz z siedzibą ONZ, Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, a także wieloma innymi atrakcjami to kolejne przystanki podczas naszej podróży, których jest o wiele więcej. 

Cena: 1350 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA SZKOLNA DO TEMELINA ORAZ WIEDNIA

WYCIECZKA SZKOLNA DO TEMELINA ORAZ WIEDNIA

Wycieczka do Temelina to 3-dniowa wycieczka szkolna do Czech oraz Austrii. W Czechach czeka na nas Temelin wraz z elektrownią atomową, największą z czeskich siłowni jądrowych. W Austrii natomiast odwiedzimy Linz oraz stolicę - Wiedeń. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym planem wycieczki.

Cena: 800 zł/os

Zobacz