Wycieczki szkolne za granicę

Jako organizator wycieczek szkolnych w naszej ofercie posiadamy również programy wycieczek szkolnych, które wykraczają poza granicę naszego kraju - do różnych krajów europejskich. Wyjazdy szkolne wiążą się z niezapomnianymi wspomnieniami i przygodami. Szczególnie duże emocje wzbudzają wycieczki szkolne za granicę. Pobyt w obcym kraju sprawia, że wycieczka staje się dla młodych jeszcze bardziej atrakcyjna. Organizowane przez nas szkolne wycieczki zagraniczne pozwalają na bezpośrednie lekcje historii, geografii czy też języka - będąc w obcym kraju z pewnością nadarzy się taka okazja.

Zapraszamy Was do zapoznania się z programami wycieczek szkolnych za granicę. 

 

WYCIECZKA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

WYCIECZKA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

Wycieczka do Parlamentu Europejskiego to nie tylko wyjazd do Brukseli, czy Strasburga, ale także zwiedzanie krajów Beneluxu - Luksemburga, Holandii oraz Belgii. Podczas 5 dni wycieczki czeka nas wiele miejsc do zwiedzenia. Przepłyniemy rejsem po kanałach Amsterdamu, pospacerujemy po starym centrum, zwiedzimy Brukselę i wiele więcej.

Cena: 1370 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA SZKOLNA NA TARGI ITB W BERLINIE

WYCIECZKA SZKOLNA NA TARGI ITB W BERLINIE

Wycieczka szkolna na Międzynarodowe Targi ITB w Berlinie to doskonała okazja do zobaczenia jednej z najważniejszych imprez targowych w branży turystycznej. Targi skupiają w jednym miejscu tysiące wystawców z całego świata - z pewnością warto to zobaczyć. Wycieczka zawiera w swoim programie także zwiedzanie atrakcji Berlina - zapraszamy!

Cena: 950 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA SZKOLNA DO INSTYTUTU CERN

WYCIECZKA SZKOLNA DO INSTYTUTU CERN

Wycieczka do Instytutu CERN to wyjazd do Szwajcarii, który z pewnością zainteresuje każdego. Podczas wycieczki zwiedzimy Instytut CERN, w którym znajduje się wielki zderzacz hadronów - największy akcelerator cząsteczek. Genewa wraz z siedzibą ONZ, Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, a także wieloma innymi atrakcjami to kolejne przystanki podczas naszej podróży, których jest o wiele więcej. 

Cena: 1350 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA SZKOLNA DO TEMELINA ORAZ PRAGI

WYCIECZKA SZKOLNA DO TEMELINA ORAZ PRAGI

Wycieczka do Temelina to 5-dniowa wycieczka szkolna do Czech. W Czechach czeka na nas Temelin wraz z elektrownią atomową, największą z czeskich siłowni jądrowych, a także stolica Praga. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym planem wycieczki.

Cena: 1520 zł/os

Zobacz

WYCIECZKA SZKOLNA DO PARYŻA

WYCIECZKA SZKOLNA DO PARYŻA

Jeśli poszukujesz nietypowej wycieczki dla młodzieży to trafiłeś w dobre miejsce! Paryż, stolica Francji, to miasto które trzeba obowiązkowo odwiedzić choć raz w życiu. Pośród ekskluzywnych, paryskich ulic odkryjesz architektoniczne piękno Paryża, od La Cite aż po Montmartre.

Cena: 1750 zł/os

Zobacz

 

Wycieczki szkolne za granicę - dlaczego warto?

Wycieczki klasowe są nie tylko odpoczynkiem od codziennych lekcji w szkole, ale także są formą "żywej lekcji", która zazwyczaj jest doceniana przez uczniów. Szczególnie atrakcyjne są wycieczki szkolne za granicę. Mają one kilka niewątpliwych zalet i korzyści.

Nauka języka

Spędzanie czasu za granicą jest okazją do podszkolenia języka obcego. Język angielski jest obecnie powszechny i to właśnie za jego pomocą możemy się porozumieć we większości krajów. Wycieczka za granicę stanowi okazję do jego używania. Przebywając w innym kraju, znajdujemy się w otoczeniu danego języka, co pozwala na obycie się z nim. Oprócz angielskiego podczas naszych wycieczek za granicę możemy potrenować inne języki np. niemiecki czy też francuski.

Poznanie kultury danego kraju

Zagraniczne wycieczki klasowe pozwalają na poznanie innych narodowości, ich kultury, tradycji, a także poszerzają wiedzę na temat danego kraju. Dzięki nim możemy na własne oczy zobaczyć miejsca, które do tej pory widzieliśmy na kartkach podręcznika. Można więc powiedzieć, że wycieczki szkolne za granicą są praktyczną lekcją różnych przedmiotów, których uczymy się w szkole np. historii, czy też geografii.

Inne zalety wycieczek szkolnych za granicę

Wycieczki szkolne oprócz pogłębiania i poszerzania wiedzy na temat danych krajów mają szereg innych korzyści. Mogą one być w oczach uczniów bardziej atrakcyjne od tradycyjnych wycieczek po naszym kraju. Sam fakt tego, że jest to wyjazd za granicę - wzbudza wiele emocji. Wycieczki za granicę pozwalają na poznawanie nowych ludzi, a także potrafią uczyć samodzielności.