7 pomysłów na wyjazd integracyjny dla pracowników

Wyjazdy integracyjne dla pracowników to świetna sposób na polepszenie stosunków między ludźmi w pracy, ale nie tylko. Wycieczki pozwalają na zbudowanie solidnego i zgranego zespołu, który jest podstawą w każdej firmie. Dzięki niemu możliwe jest osiąganie sukcesów i dalszy rozwój biznesu. Stworzyliśmy dla Was listę 7 pomysłów wyjazdów integracyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z nimi!

Czy warto organizować wyjazdy dla pracowników?

 

Każda szanująca się firma wie, że zbudowanie solidnego i zgranego zespołu to podstawa, żeby osiągnąć sukces. Wycieczki firmowe pozwalają na budowanie przyjacielskich więzi pomiędzy pracownikami. Dzięki wyjazdom pracownicy mogą się lepiej poznać oraz wzajemnie zintegrować, co korzystnie wpływa na późniejszą pracę i jej efektywność. Wyjazd integracyjny świetnie sprawdzi się, gdy chcemy wdrożyć nowych pracowników do zespołu - szybciej będą mogli odnaleźć się w grupie. 

 

Po za umacnianiem i poprawą współpracy różne eventy dla pracowników mogą służyć innym celom. Przykładowo jest to budowanie wizerunku firmy. Organizacja różnego rodzaju wyjazdów dla pracowników będzie dobrze odbierana wśród społeczeństwa. Firma, która inwestuje w ludzi i stale się rozwija, może się stać obiektem zainteresowań innych.

 

Wyjazdy integracyjne to także okazja do zorganizowania różnych zajęć, warsztatów i szkoleń, które podnoszą kompetencje drużyny. W trakcie wyjazdów można również zaobserwować cechy pracowników, których nie pracodawcy nie widzieli wcześniej. Mogą być one przydatne w firmie np. przy właściwym doborze stanowisk albo przydzielaniu zadań.

 

7 pomysłów na wyjazd integracyjny

 

  •  Wyjazd na Słowację

Z racji tego, że Słowacja jest naszym sąsiadem, to wycieczka tam nie będzie długą podróżą. Jest to podróż za granicę, co sprawia, że wycieczka jest atrakcyjna. Jako biuro podróży zaplanowaliśmy dla Was plan 3 dniowej wycieczki integracyjnej na Słowację. Podczas wyjazdu zadbaliśmy o atrakcyjny wypoczynek dla pracowników. Oprócz zabytków historycznych w planie jest zwiedzanie Słowackiego Raju, który z pewnością zapadnie w pamięć. Ramowy plan wyjazdu znajdziecie tutaj. 

  

  • Integracja w Bieszczadach

  Bieszczady to region Polski, który wielu ludziom jest nieznany. Ten dziki zakątek ma dużo do zaoferowania. Zaplanowaliśmy dla Was wyjazd integracyjny, podczas którego zarówno zobaczymy piękną naturę, a także skorzystamy z różnych integracyjnych zabaw. Szczegóły wyjazdu znajdziecie na tej stronie.

 

  • Aktywny wyjazd - Paintball

  Paintball to świetny pomysł na aktywne zajęcia dla grupy. Ten rodzaj aktywności opiera się przede wszystkim na działaniu drużynowym. Dzięki temu sprawia, że zwiększają się takie zdolności jak współpraca, zdolność rozwiązywania problemów, a także pomagania członkom drużyny. Zajęcia paintballowe to część planu naszego wyjazdu integracyjnego do Białki Tatrzańskiej. Podczas wyjazdu nie zabraknie również czasu na szkolenia, czy góralską biesiadę.

 

  • Spotkania przy ognisku

  Czasami by zorganizować wyjazd integracyjny nie trzeba zbyt wiele, by zadowolić pracowników. Przykładem takiej aktywności jest ognisko, podczas którego można zagrać w różne gry, otworzyć się na nowe znajomości, a także powiedzieć coś o sobie. Ognisko stanowi często jedną z wielu atrakcji podczas organizowanych przez nas wyjazdów pracowniczych. Idealnym miejscem na integrację przy ognisku jest np. Beskid Niski, który możecie zwiedzić z nami śladami Łemków.


 

  • Spływ Dunajcem

  W Polsce nie brakuje różnych ciekawych atrakcji turystycznych, które również mogą stać się celem wycieczki integracyjnej. Przykładem takiej aktywności może być spływ Dunajcem, podczas którego będziemy mogli zobaczyć piękno Pienin. Spływ Dunajcem stanowi część naszego programu wycieczki integracyjnej do Szczawnicy - zachęcamy do zapoznania się z pełnym planem wycieczki.


 

  • Wycieczki za granicę

  Wycieczki firmowe często są także swego rodzaju nagrodą za wykonywaną pracę. Zorganizowanie takiej wycieczki wymaga trochę więcej zaangażowania. Na rynku znajdziemy jednak całą gamę przygotowanych wcześniej programów wyjazdów. W naszej ofercie znajdziecie wycieczki kilkudniowe, ale także krótsze np. dwudniowe. Gotowe programy wyjazdów firmowych za granicę znajdziecie tutaj.


 

  • Wycieczki objazdowe

Wycieczka firmowa ma nieograniczone możliwości. Wszystko zależy budżetu oraz czasu, który możemy poświęcić na wyjazd. Podczas wyjazdu nie musimy się ograniczać do jednego miejsca. Z pewnością będzie to atrakcyjna opcja dla pracowników. Przykładem takiej wycieczki jest organizowana przez nas wycieczka do Wrocławia oraz Pragi. Wracając do Polski, odwiedzimy również Góry Stołowe. Brzmi ciekawie? Sprawdźcie sami!
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami. Więcej propozycji znajdziecie na naszej stronie internetowej. Zajmiemy się również tworzeniem indywidualnego programy wycieczki według wymagań klienta.