Wycieczki dla szkół

Chcielibyśmy przedstawić Państwu część naszej oferty. Informujemy, że istnieje możliwość zorganizowania każdej innej wycieczki zgodnie z państwa życzeniami. Zapraszamy do wspólnego opracowywania nowych wycieczek.

W niniejszej ofercie podane zostały dwa warianty cenowe:

  • pierwsza cena (niższa) dla grupy 45 osób (dwie klasy) plus trzech opiekunów bezpłatnie.
  • druga cena (wyższa) dla grupy 30 osób plus dwóch opiekunów bezpłatnie.

Wycieczki jednodniowe

Nasza oferta wycieczek jednodniowych jest bardzo duża, zachęcamy do zapoznania się z bardziej szczegółową ofertą. Na tą chwilę posiadamy w ofercie blisko 20 wycieczek m.in. do: Sandomierza, Łańcuta, Lwowa, Pienin, Oświęcimia, Chorzowa i wielu innych.

Wycieczki wielodniowe

Znajdą tu Państwo naszą ofertę wycieczek kilkudniowych. Aktualnie posiadamy w ofercie kilkanaście takich wycieczek m.in. do: Sandomierza, Bieszczad, Zakopanego, Wrocławia, Lichenia i wielu innych.

Wycieczki dla najmłodszych

W tym roku, specjalnie dla naszych Milusińskuch, postanowiliśmy stworzyć ofertę wycieczek dla najmłodszych. Wszystkie wycieczki znajdujące się w tym dziele staraliśmy się dostosować do możliwości i zainteresowań dzieciaków. Większość z programów, oprócz samego zwiedzania, zawiera zajęcia animacyjne lub warsztaty, które sprawią, że wycieczka dostawczy niezapomnianych wrażeń.