Imprezy Integracyjne

W obecnych realiach rynkowych tworzenie i utrzymanie grupy lojalnych pracowników i sprawdzonych partnerów jest podstawą działania każdej instytucji nastawionej na sukces. Jak stworzyć takie grupy - poprzez imprezy integracyjne. Do udziału w wspólnej zabawie mogą Państwo zaprosić również rodziny pracowników co ma znaczny wpływ na zacieśnienie więzów pomiędzy pracownikami, a firmą wspierając jej dobry wizerunek. 

Słowacki Raj - 3 dni

Dzień 1

Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do Lewoczy w godzinach popołudniowych. 
Zwiedzanie miasteczka z przewodnikiem m.in. zdobione kamieniczki z XIV i XV wieku oraz piętnastowieczny kościół św. Jakuba z pięknym ołtarzem głównym wyrzeźbionym przez Pawła z Lewoczy (najwyższy ołtarz na świecie). Następnie przejazd do Spiskiego Hradu, gdzie znajdują się ogromne ruiny XII-wiecznego Spiskiego Zamku. Spiska Kapituła - spacer.

Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. 
Zwiedzanie Słowackiego Raju z przewodnikiem. Piesza wycieczka po dolinach krasowych pełnych wodospadów i wąwozach o stromych zboczach.
Do wyboru:
* trasa dla zaawansowanych: z Čingov-Tomášovský výhľad (45 min) - Letanovský mlyn (45 min) - Przelom Hornádu (1 godz.) -Zelená dolina - Kláštorisko (1 godz. 30 min) - Biely Potok (1 godz. 30 min) - Čingov (45 min).
* trasa spacerowa: z Čingova przez Letanovský Mlyn i przełom Hornádu do Podlesoka.
Powrót do hotelu, kolacja na świeżym powietrzu, zabawa taneczna, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie. Wykwaterowanie.
Przejazd do miejscowości Liptovsky Miklas, zwiedzanie Demanowskiej Jaskini Lodowej. Czas wolny.
Postój w Orawskim Podzamoku, gdzie znajduje się Zamek Orawski - jeden z najlepiej zachowanych na Słowacji.
Powrót w godzinach popołudniowych. 

Uwagi Ceny skalkulowane dla 40 osobowej grupy.
CENA/OS:
    600 zł
rezerwuj rezerwacja jest bezpłatna

Cena zawiera: 2 noclegi w hotelu ***, wyżywienie zgodnie z programem, ubezpieczenie NNW i KL, przewodnika w Levoczy oraz Słowackim Raju, transport.

Cena nie zawiera: biletów wstępu do omawianych atrakcji. Orientacyjny koszt 90 PLN/osb.

 

Beskid Sądecki - 2 dni

Dzień 1

Przyjazd gości. Zakwaterowanie w hotelu ***. Obiad. Spotkanie przedstawicieli firmy z zaproszonymi gośćmi. Kolacja biesiadna w „Karczmie nad Potokiem" (kapela regionalna).

Dzień 2

Śniadanie. Spływ Doliną Popradu (łodzie flisackie lub pontony). Obiad, wykwaterowanie.

Uwagi Ceny skalkulowane dla 40 osobowej grupy.
CENA/OS:
    500 zł
rezerwuj rezerwacja jest bezpłatna

Cena zawiera: 1 nocleg w hotelu, wyżywienie zgodnie z programem, zabawa taneczna (kapela regionalna), sala konferencyjna, ubezpieczenie NNW, transport lokalny.

Cena nie zawiera: Spływu Doliną Popradu. Orientacyjny koszt 50 PLN/osb.

 

Bieszczady - 3 dni

Dzień 1

Przyjazd do w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie. Kolacja.

Dzień 2

Śniadanie. Czynny wypoczynek dla wszystkich. Wyprawa na najwyższy szczyt w polskich Bieszczadach – Tarnicę lub uczestnictwo w zabawie integracyjnej na terenie ośrodka prowadzoną przez animatora zajęć. Proponowane zabawy integracyjne: przeciąganie samochodu, rzut oponą, tor przeszkód na hulajnodze, bieg na trzy nogi, skakanie w workach, cięcie drzewa, wbijanie gwoździ.

Obiad, czas wolny, kolacja w formie grilla–ogniska.

Dzień 3

Śniadanie. Rejs statkiem po zalewie, zwiedzanie korony zapory. Obiad. Powrót w godz. wieczornych.

Uwagi Ceny skalkulowane dla 40 osobowej grupy.
CENA/OS:
    550 zł
rezerwuj rezerwacja jest bezpłatna

Cena zawiera: 2 noclegi w hotelu, wyżywienie zgodnie z programem, zabawa taneczna, organizacja czynnego wypoczynku lub przejazd do Wołosatego oraz wstęp do BPN, opieka przewodnika, ubezpieczenie NNW, transport lokalny.

Cena nie zawiera: Kosztu biletu na rejs statkiem. Orientacyjny koszt 30 PLN/osb.

 

Jura Krakowsko - Częstochowska - 2 dni

Dzień 1

Przyjazd w godzinach rannych do miejsca zakwaterowania. Spotkanie szkoleniowe. Obiad. 
Impreza na orientację SCORE – DRINKO - LAUF *. Kolacja połączona z zabawą taneczną. Nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Wycieczka z przewodnikiem do pobliskich ruin zamków m.in. zamek w Morsku, Mirowie, Bobolicach, Ogrodzieńcu. Obiad.
Wyjazd uczestników w godzinach popołudniowych.

Uwagi * impreza na orientację - Score –Drinko – Lauf : polega na wyszukiwaniu w lesie punktów kontrolnych wyposażonych w... płynne niespodzianki. Wszyscy zawodnicy podzieleni na 4-5-osobowe zespoły startują równocześnie. Każdy zespół zostaje wyposażony w mapę oraz niezbędne „oprzyrządowanie”. Zabawa wymaga sprytu, intuicji oraz zdolności kojarzenia faktów. Co jest nagrodą za te cechy? Niecodzienna szansa skosztowania wszystkich napotkanych w lesie trunków. Jedyny kłopot to... pozostali zawodnicy, którzy chcą z oczywistych względów pierwsi podejść „nasze butelki”. Przednia zabawa dla zwolenników rywalizacji oraz świetna motywacja do zabawy w terenie. Zarazem doskonały test umiejętności kalkulowania ryzyka – czy warto biec po dalekie punkty, ale będzie się tam pierwszym, a może nawet jedynym, czy raczej szukamy bliżej, ale z większym ryzykiem nie znalezienia niczego. Wygrywa ten, kto w ustalonym limicie czasu zgromadzi większą ilość odpowiednio punktowanych butelek i kapsli. 
Ceny skalkulowane dla 40 osobowej grupy.
CENA/OS:
    350 zł
rezerwuj rezerwacja jest bezpłatna

Cena zawiera: 1 nocleg, wyżywienie zgodnie z programem, impreza SCORE-DRINKO-LAUF, ubezpieczenie NWW uczestników, transport lokalny.

Cena nie zawiera: biletu wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 60 PLN/osb.

 

Szczawnica - 2 dni

Dzień 1

Spotkanie w Czorsztynie w godzinach popołudniowych. Zwiedzanie zamku w Niedzicyzalewu czorsztyńskiego i zapory wodnej. Wieczorem przyjazd do Szczawnicy. Zakwaterowanie. Wieczorem ognisko, pieczenie barana, piwo, grzane wino.  Nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. 
Przejazd do Krościenka, gdzie rozpoczniemy 3 godzinny spływ przełomem Dunajca. Obiad. Wykwaterowanie, powrót do Krakowa.

Uwagi Ceny skalkulowane dla 40 osobowej grupy.
CENA/OS:
    350 zł
rezerwuj rezerwacja jest bezpłatna

Cena zawiera: 1 nocleg w hotelu **, wyżywienie zgodnie z programem, zabawa taneczna, bilety wstępu, opieka przewodnika, ubezpieczenie NNW, transport lokalny.

Cena nie zawiera: biletów wstępu ok. 80 PLN/osb.

 

Białka Tatrzańska - 2 dni

Dzień 1

Przyjazd uczestników do pensjonatu w godz. popołudniowych. Zakwaterowanie w pokojach. Drink powitalny. Spotkanie szkoleniowe. Wieczór góralski (biesiada w pensjonacie).

Dzień 2

Śniadanie. Zajęcia Paint Ball. Obiad. Wyjazd uczestników w godzinach popołudniowych.

Uwagi Ceny skalkulowane dla 40 osobowej grupy.
CENA/OS:
    400 zł
rezerwuj rezerwacja jest bezpłatna

Cena zawiera: 1 nocleg w pensjonacie, wyżywienie zgodnie z programem, pakiet zajęć PAINT BALL, ubezpieczenie NWW uczestników.

 

Kazimierz Dolny, Nałęczów - 2 dni

Dzień 1

Przyjazd do Kazimierza Dolnego. Zwiedzanie miasta: Rynek z kamieniczkami, zamek Kazimierza Wielkiego, Baszta, spacer po Kazimierskim Parku Krajobrazowym, wycieczka na Górę Trzech Krzyży. Rejs statkiem po Wiśle.

Wieczorem biesiada przy ognisku: pieczenie świni, barana, grzane wino, piwo.

Dzień 2

Śniadanie. Przejazd do Nałęczowa. Spacer po mieście i parku zdrojowym, Pałac Małachowskich, Pijalnia Wód, Stare Łazienki. W drodze powrotnej obiad. Powrót w godzinach wieczornych.

Uwagi Ceny skalkulowane dla 40 osobowej grupy.
CENA/OS:
    400 zł
rezerwuj rezerwacja jest bezpłatna

Cena zawiera: 1 nocleg, wyżywienie zgodnie z programem, przewodnik po Kazimierzu Dolnym oraz Nałęczowie, ubezpieczenie NNW, transport.

Cena nie zawiera: Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz rejsu statkiem po Wiśle. Orientacyjny koszt 50 PLN/osb.