Grupa Bis-Pol obserwuj

Kolonie i zielone szkoły

Nasze biuro zajmuję się także organizacją Zielonych Szkół.   

Cena 5 dniowej „zielonej szkoły" to koszt od 350 zł/os. Cena zawiera transport, noclegi, pełne wyżywienie, ubezpieczenie, miejsca bezpłatne dla opiekunów. 
Koszt dodatkowego dnia to 35 - 55 zł.

Ceny zielonych szkół są bardzo zróżnicowane w zależności od terminu i standardu zakwaterowania. Poniżej przedstawiamy ofertę na wiosnę 2014 !

Zakopane

NOCLEGI: zakwaterowanie uczniów w domach wczasowych w Zakopanem lub w prywatnych pensjonatach w pobliżu Zakopanego, pokoje 2-5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.
 
PRZYKŁADOWY PROGRAM: Dolina Kościeliska, wyjazd kolejką na Gubałówkę, Krupówki, Morskie Oko, Wodogrzmoty Mickiewicza, zwiedzanie Zakopanego.

Pieniny

NOCLEGI: zakwaterowanie uczniów są w Ośrodku Sanatoryjno-Wypoczynkowym w Szczawnicy w pokojach   4-5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, na miejscu stołówka, świetlica, boiska do gier, plac zabaw, ogrodzony teren.

PRZYKŁADOWY PROGRAM: zwiedzanie zamku w Niedzicy i Kościoła w Dębnie Podhalańskim, piesza wycieczka na Trzy Korony i do Wąwozu Homole, wjazd kolejką na Palenicę, spływ Przełomem Dunajca, przejścia na słowacką stronę Pienin - do Czerwonego Klasztoru.

Kotlina Kłodzka

NOCLEGI: zakwaterowanie uczniów w domach wczasowych w Polanicy, Kudowie, Lądku Zdroju, Dusznikach, Szczytnie.

PRZYKŁADOWY PROGRAM: zwiedzanie Wrocławia, Rezerwat Skalny „Błędne Skały”, Kaplica Czaszek w Czermnej,  Bazylika w Wambierzycach, zwiedzanie Kłodzka  Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie lub Kopalnia Złota w Złotym Stoku.

Karwia lub Rowy

NOCLEGI: zakwaterowanie uczniów są w domach wczasowych, w pokojach 2-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV, na miejscu stołówka, świetlica, boiska do gier, plac zabaw, teren ogrodzony.

PRZYKŁADOWY PROGRAM: plażowanie i kąpiele w morzu, gry i zabawy na świeżym powietrzu,  piesze wycieczki po okolicy, gry i zabawy świetlicowe,  wycieczka do Trójmiasta, wycieczka na półwysep Helski lub do Słowińskiego Parku  Narodowego,  wycieczka do Ustki + rejs statkiem,  dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Słowacki Raj

NOCLEGI: zakwaterowanie uczniów są w domach wczasowych, w pokojach 2-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV, na miejscu stołówka, świetlica, boiska do gier, plac zabaw, teren ogrodzony.

PRZYKŁADOWY PROGRAM: zwiedzanie Słowackiego Raju, zwiedzanie Levoczy, Zamku Spiskiego oraz Orawskiego, kąpiel w największym Aqua Parku Słowacji - Tatralandii, zwiedzanie Demanowskiej Jaskini Lodowej, Jaskini Wolności, liczne piesze wycieczki Jasna, Ostredok, Cmentarz Symboliczny.