Czarnobyl Tour Indywidualnie

Zasady realizacji voucherów

 

I. Zasady realizacji voucherów na określoną imprezę turystyczną wystawionych przez Grupa Bis-Pol WM Sp z o.o. Sp.k.

 1. Voucher na określoną imprezę turystyczną (dalej „Voucher”) jest wystawiany przez Grupę Bis-Pol WM Sp. Z o.o. Sp. K (dalej Grupa Bis-Pol).
 2. Dopuszczalną formą płatności za voucher to gotówka lub przelew.
 3. Voucher jest możliwy do wykorzystania na imprezę turystyczną, której dotyczy.
 4. Voucher stanowi środek płatniczy przy rezerwacji imprezy turystycznej wyłącznie z oferty wycieczek organizowanych przez Grupę Bis-Pol, zamieszczonej na stronie www.bispol.com. Wartość vouchera pomniejsza sumę do zapłaty.
 5. Data ważności określona jest na voucherze.
 6. Voucher musi być ważny w dniu podpisania umowy – zgłoszenia na imprezę turystyczną, nie musi być natomiast ważny w dniu rozpoczęcia imprezy turystycznej.
 7. Voucher niewykorzystany w terminie jego ważności nie może być wykorzystany – traci ważność. W przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności, uniemożliwiających wykorzystanie vouchera, voucher automatycznie przedłużany jest o okres trwania wyżej wymienionych okoliczności.
 8. W przypadku realizacji vouchera, jeśli wartość vouchera jest niższa niż wartość określonej imprezy turystycznej, klient nie jest zobowiązany do dopłacenia różnicy.
 9. W przypadku, gdy wartość vouchera jest wyższa niż wartość imprezy turystycznej, różnica nie podlega zwrotowi.
 10. W przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej z przyczyn leżących po stronie klienta, voucher nie podlega zwrotowi. W takim przypadku voucher może być przeznaczony na pokrycie powstałych kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, a ewentualną pozostałą kwotę klient ma prawo przeznaczyć na inną, nową rezerwację. Nowa rezerwacja musi zostać dokonana wraz ze zgłoszeniem rezygnacji z pierwotnie zakupionej imprezy turystycznej.
 11. W przypadku odwołania imprezy turystycznej z przyczyn leżących po stronie Grupy Bis-Pol, ważność vouchera zostaje automatycznie przedłużona o okres jednego roku od dnia odwołania imprezy turystycznej.
 12. Vouchery można grupować i łączyć ich wartość.
 13. Rezerwacja imprezy turystycznej opłacanej voucherem odbywa się zgodnie z warunkami uczestnictwa.
 14. Voucher można odstąpić innej osobie pod warunkiem wcześniejszego pisemnego zgłoszenia przez posiadacza, nowego właściciela vouchera, Grupie Bis-Pol.
 15. Przed upływem ważności vouchera, w przypadku braku dostępności oferty, klient ma prawo do jednorazowego przedłużenia ważności vouchera o kolejny rok.
 16. Po upływie wskazanego na voucherze terminu ważności, jego posiadaczowi nie przysługuje żadne roszczenie lub żądanie w stosunku do Grupy Bis-Pol.
 17. Posiadaczowi vouchera nie przysługuje prawo jego zwrotu ani zamiany na gotówkę zarówno w całości jak i w części.
 18. W przypadku chęci zrealizowania vouchera klient jest zobowiązany do okazania vouchera w formie oryginalnej lub elektronicznej podczas dokonywania rezerwacji.

 

II. Zasady realizacji voucherów o określonej wartości wystawionych przez Grupa Bis-Pol WM Sp z o.o. Sp.k

 1. Voucher o określonej wartości (dalej „voucher”) jest wystawiany przez Grupę Bis-Pol WM Sp. Z o.o. Sp. K (dalej Grupa Bis-Pol).
 2. Voucher jest możliwy do wykorzystania na dowolną imprezę turystyczną.
 3. Voucher stanowi środek płatniczy przy rezerwacji imprezy turystycznej wyłącznie z oferty wycieczek organizowanych przez Grupę Bis-Pol, zamieszczonej na stronie www.bispol.com. Wartość vouchera pomniejsza sumę do zapłaty.
 4. Data ważności określona jest na voucherze.
 5. Voucher musi być ważny w dniu podpisania umowy – zgłoszenia na imprezę turystyczną, nie musi być natomiast ważny w dniu rozpoczęcia imprezy turystycznej.
 6. Voucher niewykorzystany w terminie jego ważności nie może być wykorzystany – traci ważność.
 7. W przypadku, gdy wartość vouchera jest niższa niż wartość imprezy turystycznej, posiadacz vouchera zobowiązany jest dopłacić różnicę.
 8. W przypadku, gdy wartość vouchera jest wyższa niż wartość imprezy turystycznej, różnica nie podlega zwrotowi.
 9. W przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej z przyczyn leżących po stronie klienta, voucher nie podlega zwrotowi. W takim przypadku voucher może być przeznaczony na pokrycie powstałych kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, a ewentualną pozostałą kwotę klient ma prawo przeznaczyć na inną, nową rezerwację. Nowa rezerwacja musi zostać dokonana wraz ze zgłoszeniem rezygnacji z pierwotnie zakupionej imprezy turystycznej.
 10. W przypadku odwołania imprezy turystycznej z przyczyn leżących po stronie Grupy Bis-Pol, ważność vouchera zostaje automatycznie przedłużona o okres jednego roku od dnia odwołania imprezy turystycznej.
 11. Vouchery można grupować i łączyć ich wartość.
 12. Rezerwacja imprezy turystycznej opłacanej voucherem odbywa się zgodnie z warunkami uczestnictwa.
 13. Voucher można odstąpić innej osobie pod warunkiem wcześniejszego pisemnego zgłoszenia przez posiadacza, nowego właściciela vouchera, Grupie Bis-Pol.
 14. Przed upływem ważności vouchera, w przypadku braku dostępności oferty klient ma prawo do jednorazowego przedłużenia ważności vouchera o kolejny rok.
 15. Po upływie wskazanego na voucherze terminu ważności, jego posiadaczowi nie przysługuje żadne roszczenie lub żądanie w stosunku do Grupy Bis-Pol
 16. Posiadaczowi vouchera nie przysługuje prawo jego zwrotu ani zamiany na gotówkę zarówno w całości jak i w części.
 17. W przypadku chęci zrealizowania vouchera klient jest zobowiązany do okazania vouchera w formie oryginalnej lub elektronicznej podczas dokonywania rezerwacji.

Czarnobyl Tour na prezent

 

Chcesz komuś zrobić prezent i zabrać go na wymarzoną wycieczkę? Nic prostszego!

 

Voucher prezentowy Czarnobyl Tour  

Kup voucher prezentowy.

 

Voucher upoważnia do skorzystania z jednego miejsca na wycieczkę Czarnobyl Tour z oferty naszego biura i jest ważny przez jeden rok. Zasady realizacji voucherów.

 

Cena: 990 zł

 

Chcesz kupić voucher? Napisz do nas na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Jesteś zainteresowany voucherem o innej wartości? Sprawdź »

Czarnobyl Tour samolotem

Gruzja - w winnym (k)raju

Opis

"Wybieram się do Gruzji w październiku. Będę tam już 4 raz, bo Gruzja uzależnia i nie pozwala o sobie zapomnieć. Nie znam osoby, która będąc raz w Gruzji, nie chciałaby do niej wrócić. Moja podróż do Gruzji rozpoczęła się kilka lat temu i trwa nadal.  

Jeśli zechcesz się przyłączyć, z przyjemnością pokażę Ci ten magiczny kraj, przepełniony folklorem, muzyką, śpiewem i gościnnością. Usiądziemy razem do suto zastawionego stołu i weźmiemy udział w niezapomnianej uczcie, rozkoszując się smakiem wspaniałego wina i pysznych potraw. Podczas naszej wspólnej podróży odkryjemy kraj wielkich zabytków i jeszcze większych gruzińskich serc. Zobaczymy herbaciane pola w BatumiGori - miasto narodzin Stalina, jedną z największych gór Kaukazu - Kazbek, starożytne skalne miasto - Upliscyche oraz wiele innych niesamowitych miejsc".

- Zapraszam - Gabriela - Grupa Bis-Pol

Mapa

Program

Dzień 1

Zbiórka na międzynarodowym lotnisku Okęcie w Warszawie. Odprawa. Przelot do Tbilisi. W stolicy Gruzji jesteśmy około godz. 4.00 w nocy. Transfer do hostelu. Nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Wyruszamy na zwiedzanie Tbilisi z lokalnym przewodnikiem. Zobaczymy m.in. Świątynie Metechi, która zachwyca swoim położeniem na stromej skale, zamek Narikała, główną twierdzę stolicy, skąd roztacza się piękny widok na miasto, katedrę Sioni, w której znajduje się Krzyż św. Nino, dzięki której do Gruzji wprowadzono chrześcijaństwo oraz Sobór Świętej Trójcy - największą świątynie Gruzji. Pospacerujemy Aleją Rustawelego, gdzie koncentruje się życie kulturalne i polityczne współczesnej Gruzji. Wieczorem czas wolny. Możemy go przeznaczyć na słynne tbiliskie łaźnie siarkowe, których uroki sławili znani pisarze i poeci Aleksander Dumas oraz Puszkin. Łaźnie, znajdujące się poniżej poziomu ulicy, można łatwo rozpoznać po kopułach. Woda ma 24-42 stopni. Jest bogata w siarkowodór i ma właściwości lecznicze. Nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu wyjeżdżamy do Kachetii, jednego z piękniejszych regionów Gruzji, słynącego z produkcji wina. W programie odpoczynek w okolicach Jeziora Kwareli z widokiem na góry Kaukazu: spacer lub wycieczka rowerowa. Do wyboru kilka tras rowerowych o różnych długościach i trudnościach. Po południu wyjeżdżamy doGurjaani. Ugoszczeni przez gruzińską rodzinę, będziemy mogli zobaczyć jak starym, tradycyjnym sposobem, piecze się gruziński chleb, a także weźmiemy udział w biesiadzie z winną degustacją. Nocleg w Gurjaani, w kwaterach prywatnych.

Dzień 4

Po śniadaniu opuszczamy Gurjaani i wyruszamy do Sighnaghi, miejscowości przypominającej włoskie miasteczko. Zobaczymy potężną fortecę z drugiej połowy XVII wieku. Zabytek jest bajecznie położony na skraju płaskowyżu, który wznosi się nad rozległą doliną rzeki Alazani. Następnie udamy się do Monastyru Bodbe, jednego z głównych miejsc pielgrzymek w Gruzji, w którym pochowana jest święta Nino. Opuszczamy Kachetię. Gruzińską Drogą Wojenną, ciągnącą się od Tbilisi do Władykaukazu w Rosji, jedziemy do miejscowości Kazbegi. Po drodze odwiedzamy twierdzę Ananuri, malowniczo położoną na zachodnim brzegu turkusowych wód Zbiornika Żinwalskiego. Docieramy do Kazbegi, miejscowości znajdującej się u stóp wygasłego wulkanu Kazbek. Góra ta jest jednym z  najwyższych szczytów Gruzji i wznosi się na wysokość 5033 m n.p.m. To miejsce, z całej Gruzji, niektórych oczarowuje najbardziej. Wieczorem spacerujemy po miejscowości, podziwiając przepiękne, górskie krajobrazy. Nocleg w kwaterach prywatnych.

Dzień 5

Śniadanie. Pieszo udajemy się do Monasteru Tsminda Sameba, położonego na około 2200 m. n.p.m. Spacer uprzyjemni nam widok na ośnieżony Kazbek. Z górą związanych jest wiele legend. Według jednej z nich to właśnie do skały na Kazbeku miał być przykuty Prometeusz za kradzież ognia bogom. Kazbek przez wiele lat uznawany był przez Gruzinów za miejsce zakazane i pierwszymi zdobywcami szczytu byli Anglicy.  Czas wolny na obiad i odpoczynek. Nocleg.

Dzień 6

Po śniadaniu opuszczamy piękną górską scenerię i udajemy się do Mtskhety, dawnej stolicy Gruzji. Miejsce to zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zobaczymy Katedrę Sweti Cchoweli, która jest jedną z najważniejszych świątyń Gruzji oraz kościół Dżwari - perłę dawnej gruzińskiej architektury (586-605 r), zbudowany, jak głoszą podania, nad drewnianym krzyżem postawionym przez św. Nino, która jako pierwsza głosiła wiarę chrześcijańską wśród Gruzinów czczących dotąd słońce, księżyc, gwiazdy i ogień. Kolejnym punktem naszego programu jest Upliscyche, starożytne skalne miasto, jedna z najstarszych osad Gruzji. Następnie przejeżdżamy do Gori, miasta kilka lat temu dotkniętego wojną, a przede wszystkim miejsca narodzin radzieckiego przywódcy, Iosifa Wissarionowicza Dżugaszwili, czyli Stalina. Zwiedzamy muzeum poświęcone jego osobie oraz domu, w którym się urodził. Ruszamy w kierunku Adżari, do słonecznego kurortu, znanego wszystkim z piosenki Filipinek - Batumi. Nocleg.

Dzień 7

Śniadanie. Po aktywnym tygodniu w Gruzji oddajemy się błogiemu lenistwu na plaży. Chętni mogą udać się na spacer do Ogrodu Botanicznego, skąd rozciąga się niesamowity widok na turkusowe wody morza oraz na urzekające herbaciane pola Batumi, niegdyś chlubę całego ZSRR. Możemy również odwiedzić Muzeum Adżari, delfinarium, domek Noblów, przekształcony w muzeum, zwiedzić miasto lub po prostu poodpoczywać. Nocleg.

Dzień 8

Po śniadaniu opuszczamy piękną Adżarię i jedziemy w stronę Tbilisi. Po południu druga część zwiedzania stolicy z przewodnikiem. Tym razem zobaczymy „Nieznane Tbilisi”. Nocleg.

Dzień 9

Śniadanie. Możliwość skorzystania z wycieczki fakultatywnej do miejsca magicznego: kompleksu monastyrów Dawid Garedża w Kachetii, położonego na półpustynnych stokach góry Garedża. Część kompleksu znajduje się w rejonie Agstafa, na terenie Azerbejdżanu. Dlatego też Dawid Garedża jest tematem sporu między władzami gruzińskimi i azerbejdżańskimi (wycieczkę realizujemy dla min. 7 osób). Wieczorem spacer po stolicy, czas wolny na zakup pamiątek. Nocleg.

Dzień 10

Wczesne śniadanie (suchy prowiant). Transfer na lotnisko. Odprawa. Przelot do Warszawy. 

Uwagi Program jest ramowy – kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Wymagany jest ważny paszport. Cena skalkulowana dla 15 osobowej grupy.
Zobacz Nasz hostele: Tbilisi ; Gurjaani ; Kazbegi ; Batumi

Koszt wyjazdu

CENA/OS:
 
1849 zł

Cena zawiera:  9 noclegów w hostelach, hotelach i kwaterach prywatnych (pokoje 2, 3, 4, 6 osobowe), wyżywienie - 9 śniadań, biesiada gruzińska z degustacją wina w Gurjaani, ubezpieczenie od NNW i KL oraz bagaż,transport wynajętym busem na trasie zwiedzania: Tbilisi - Jezioro Kvareli - Gurjaani - Sighnagi - Monastyr Bodbe - Kazbegi - Mtscheta - Upliscyche - Gori - Batumi, przejazd lokalnymi środkami transportu na trasie Batumi- Tbilisi, opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika, zwiedzanie Tbilisi z przewodnikiem.

Ceny wycieczki fakultatywnej - dodatkowo płatnej:
- wycieczka do Dawid Garedża - ok. 80 - 100 PLN (w zależności od ilości chętnych)

Cena nie zawiera: 
- biletu lotniczego na trasie Warszawa - Tbilisi - Warszawa. Koszt takiego biletu to kwota w granicach: 1150 PLN.
- biletów wstępu do obiektów - ok. 50 GEL
- rowerów nad Jeziorem Kvareli - 3 GEL / h 

Uwagi: na dodatkowe wyżywienie przyda się jeszcze ok. 180 GEL, a na łaźnie w Tbilisi - ok. 10 GEL

Terminy

Dla grup zorganizowanych termin na zamówienie zapytaj

Galeria zdjęć