Grupa Bis-Pol obserwuj

Eurowizja 2017

Opis

Po dwunastu latach Eurowizja wraca do Kijowa. 62 Finał konkursu piosenki Eurowizji w tym roku odbędzie się w stolicy Ukrainy. Jako zagorzali fani konkursu Eurowizji i przy okazji eksperci w tematyce naszego wschodniego sąsiada postanowiliśmy, że ułatwimy Wam wzięcie udziału w konkursie. Poza emocjami związanymi z kolejnym finałem Eurowizji pokażemy Wam nasze ulubione ukraińskie miasta. Po drodze zatrzymamy się na noc we Lwowie, by pokazać Wam jedno z najpiękniejszych miast Ukrainy. Następnie udamy się do Kijowa, gdzie spędzimy aż trzy noce, tak by umożliwić Wam udział nie tylko w finale konkursu, ale i próbach czy drugim półfinale. Pięknych emocji i wspaniałej eurowizyjnej atmosfery na pewno nie zabraknie.

 

Program

Dzień 1

Zbiórka w Krakowie w godzinach porannych, przejazd do Lwowa. Około 16:00 przyjazd do Lwowa, zakwaterowanie. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Stare Miasto, Kamienica Królewska, Kościół Dominikanów, fragmenty ścian fortyfikacji, Wieża Ormiańska, Cerkiew Uspieńska, Kaplice Boimów i Kampianów, Góra Zamkowa z Kopcem Unii Lubelskiej. Wieczorem dla chętnych wieczorne wyjście na pub crawl. Nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie z hostelu. Przejazd do Kijowa. Przyjazd do Kijowa w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie. Wieczorem wspólne oglądanie II półfinału w hostelu lub w centrum Kijowa (możliwość wzięcia udziału w II półfinale w przypadku posiadania biletów). Powrót do hostelu, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, po śniadaniu zwiedzanie Kijowa: Andrijevski Uzviz z cerkwią św. Andrzeja, Sobór Michajłowski, Sofia Kijowska, Złota Brama, Majdan Niezależności. W godzinach popołudniowych Ławra Kijowsko-Pieczerska i Muzeum Ukrainy w II Wojnie Światowej. Wieczorem dla chętnych wyjście na pub crawl. Nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, czas wolny w Kijowie, fakultatywnie rejs po Dnieprze lub zwiedzanie Willi Janukowycza. Wieczorem wspólne oglądanie koncertu finałowego Eurowizji 2017 w hostelu lub w centrum Kijowa (możliwość wzięcia udziału w finale w przypadku posiadania biletów). Powrót do hostelu w godzinach nocnych. Nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Krakowa. Przyjazd do Krakowa w późnych godzinach wieczornych.

Uwagi

Bilety wstępu na koncerty Eurowizji należy kupić indywidualnie. Nie mamy możliwości zakupienia biletów dla całej grupy. Sprzedaż biletów na koncerty (II półfinał, próby oraz finał) ruszy jeszcze w styczniu. Więcej informacji o biletach: http://eurovisionworld.com/?eurovision=tickets
Program jest ramowy – kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Wymagany ważny paszport.

Zobacz Nasz hostel we Lwowie - Dream Hostel; nasz hostel w Kijowie - Dream House hostel & bar

Koszt wyjazdu

CENA/OS:
980 zł
rezerwuj rezerwacja jest bezpłatna

Cena zawiera: transport komfortowym autokarem (wc, kawobar, klimatyzacja), 4 noclegi w hostelach – pokoje 2-6 osobowe, wyżywienie – 4 śniadania, opieka pilota i lokalnych przewodników, ubezpieczenie NNW, KL, bagaż, podatek VAT

Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz kosztu wycieczek fakultatywnych ok. 200 UAH, biletu wstępu na koncerty Eurowizji (II półfinał, próby, finał)

Terminy

10 - 14 maj 2017
980 zł 25 wolnych miejsc zapisz się

Na chwilę obecną przyjmujemy wstępne rezerwacje, które będzie można potwierdzać po zdobyciu biletów na wydarzenie.
W zgłoszeniu wystarczy podać nam imię, nazwisko, adres mailowy i telefon kontaktowy.

Galeria zdjęć